Ernar Çelik
Top

Ankara Çelik Kapı Sistemleri | Ankara Çelik Kapı Modelleri | Ankara Çelik Kapı Fiyatları

SOUDAL SLİKON HAKKINDA

Soudal NV, Avrupa’nın en büyük bağımsız mastik, PU Köpük ve yapıştırıcı üreticisidir. 1966 yılında Y.K.Başkanı Sayın Vic Swerts tarafından kurulan şirket, halen bir aile şirketi olmanın ve büyük, çokuluslu şirketlerden bağımsız olmanın haklı gururunu yaşar.

Soudal, dünya genelindeki güçlü bir markadır. İnşaat, perakende kanallar ve endüstriyel kurulum alanlarındaki iş sahiplerine ve dünya çapında 130’dan fazla ülkede nihai kullanıcılara yaklaşık 50 yıllık deneyimiyle hizmet sunar. 5 kıtaya yayılmış 19 üretim tesisi ve dünya çapındaki 44 şirketiyle Soudal, en iyi teknik ve lojistik desteği sunuyor.

Soudal, her zaman hem kaliteli ürün hem de hizmet sağlama konusunda önde gelen isimlerden biri oldu. 1992 yılında Soudal, ISO 9002 onayı aldı. Nispeten küçük bir şirket olsa da Soudal, bu konuda Solvay gibi büyük çokuluslu şirketlerin oldukça ilerisindeydi. Mastik, PU köpük, yapıştırıcı ve rutubet yalıtımı ürünlerinde piyasa lideri olan Soudal, kalite ve hizmet bakımından müşterilerinin beklentilerini başarıyla karşılar.

ISO 9001 Kalite Sistemi; üretim, kurulum ve hizmette kalite güvencesi için bir model teşkil eder. Diğer bir değişle tüm kuruluşu ve bölümlerini kapsar, tüm çalışanların benimsediği felsefenin bir ifadesidir.

% 90’dan fazlasını ihracatın oluşturduğu 500 milyon euronun üzerinde ciroya sahip Soudal için bu ISO belgesi son derece önemlidir. Kalite bilincinin ilk somut ifadesidir. Bu belge, bazı önemli iş ortaklarının Soudal’a ilişkin kendilerinin de denetim yapmasını engellemez. Bu gibi taleplerde her zaman işbirliği gösteremeye hazır olmanın yanı sıra şeffaflık ilkemizin, ortaklarımızla kurduğumuz kaliteli ilişkileri daha da geliştireceğine inancımız tam.

Onaylar

Birçok ürünü için Soudal, yerel ve uluslararası resmi onay almıştır.

 

 

 

 

Şirket Adresimiz

Beştepe mah. Mertepe sok. No:26/6 Yenimahalle/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0312 475 28 65
0533 660 72 86

E-Posta Adresimiz

info@ernarcelik.com
ernarcelikinsaat@gmail.com